Haber Detayı
02 Mayıs 2021 - Pazar 16:31 Bu haber 401 kez okundu
 
64 takım 320 oyuncu mücadele edecek
Büyük ödüllü SteelSeries CS:GO Turnuvası kayıtları başladı!
SPOR Haberi
64 takım 320 oyuncu mücadele edecek

Oyuncuların ve oyun dünyasının büyük destekçisi SteelSeries, 64 takım arasında gerçekleşecek CS:GO turnuvası düzenliyor. Birbirinden değerli SteelSeries ekipman ödüllerinin dağıtılacağı SteelSeries CS:GO Turnuvası kayıtları 1 Mayıs 2021 Cumartesi gününe kadar devam edecek.

Oyun dünyasının sevilen çevre birimleri ve ekipman üreticisi SteelSeries, düzenlediği turnuvalar ile espor alanına katkılar sunmaya devam ediyor. SteelSeries düzenlediği turnuva organizasyonları ve sponsorlukları ile profesyonel espor dünyasına katılmak isteyen herkesi yeteneklerini göstermeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Oyuncular, bu organizasyonların en yenisi olan ‘SteelSeries CS:GO Turnuvası’na, 1 Mayıs 2021 Cumartesi gününe kadar kayıt olabilecek.

64 takım 320 oyuncu mücadele edecek

SteelSeries tarafından gerçekleştirilen, SteelSeries CS:GO Turnuvası Faceit platformu üzerinden düzenlenecek ödüllü bir espor turnuvasıdır. SteelSeries CS:GO Turnuvası herkesin katılımına açık olacak. Türkiye’nin farklı köşelerinden gelen toplam 64 takım, büyük ödüllerin sahibi olmak için kıyasıya bir mücadele sergileyecek.

Heyecan dolu bir turnuva olacak

5 kişilik takımlar halinde gerçekleşecek ödüllü espor turnuvasında toplamda 320 oyuncu mücadele edecek. Turnuvaya katılımda kayıt sıralaması önceliği göz önünde bulundurulacak. Bilgilerini hatasız ve eksiksiz bir şekilde göndererek kayıt yaptıran ilk 64 takım turnuvada mücadele etmeye hak kazanacak. Bu takımlar 2 Mayıs Pazar günü turnuvanın web sayfası üzerinde yer alan Turnuva Ağacı’ndan, GIT Esports discord kanalından ve SteelSeries sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Katılmaya hak kazanan takımların mücadele edecekleri lobilere dair bilgiler de daha sonra yine GIT Esports discord kanalı üzerinden duyurulacak.

SteelSeries CS:GO Turnuvası 3 Mayıs günü oynanacak eleme maçları, 4 Mayıs’ta gerçekleşecek çeyrek final, 5 Mayıs’ta yapılacak yarı final ve heyecanın doruğa tırmanacağı 7 Mayıs’taki final maçları olmak üzere toplam 4 gün sürecek. 

Birbirinden değerli SteelSeries ekipman ödülleriyle dolu bir ödül havuzu

Oyuncuların ve oyun dünyasının vazgeçilmez çevre birimi üreticisi ve destekçisi SteelSeries’in gerçekleştireceği turnuvada dereceye giren takımlar sıradışı ödüllerin sahibi olacak. Turnuvanın şampiyonu olan takımın her oyuncusu, SteelSeries CS:GO Turnuvası’nın büyük ödülü olan harika Arctis 5 kulaklıkların sahibi olacak. Turnuvanın ikincisi olan takımın tüm oyuncuları Aerox 3 mouse, üçüncü takımın tüm oyuncuları ise QcK Prism Medium mousepad ile ödüllendirilecek.

 

Kaynak: Editör: Filiz KELEŞ
Etiketler: SteelSeries CS:GO Turnuvası
Yorumlar
Haber Yazılımı