Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 18:04 Bu haber 1167 kez okundu
 
Bu filme tek başınıza gitmeyin!
İlk filmi “Lanetli Anahtar: Cinlerin Gazabı” ile dikkat çeken genç yönetmen Hasan Gökalp’in yazıp yönettiği korku türündeki yeni filmi “Kafir: Cuhenna Cin Kabilesi”; 25 Mayıs’ta gösterime giriyor.
- Haberi
Bu filme tek başınıza gitmeyin!

Filmin afiş ve fragmanı tüyleri diken diken ederken; sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar da filme olan ilgi ve merakı gittikçe artıyor. Filmden kareler “Artistlik yapıp tek başınıza gelmeyin”“Şimdi sen sevgilinle filmi izleyeceksin, sonra da artistlik yapıp korkmadım diyeceksin. Biz de yiyeceğiz, öyle mi?”,“Arkadaşlarınızın cesaretini bu filmde test edin.” şeklinde ilginç mesajlarla paylaşılıyor.

Başrollerini Selim Aygün ve Gamze Kırlı’nın paylaştığı filmde aşk yaşayan bir çifte yapılan büyü ve yaşadıkları musallat konu ediliyor. Büyücü, kâfir cinleri kullanarak Allah’ın bütün yasaklarını hiçe sayar, ısrarla bu eylemine devam eder ve küfre girecek her şeyi yapar. Ama bir gün kâfir cinleri yanlış kişiye yönlendirir. 

Hasan Gökalp kimdir?

1984 Batman doğumlu olan Hasan Gökalp 2000’li yıllardan itibaren profesyonel anlamda senaryo yazmaya başladı. 2012 yılında İgamedya Yayıncılık Ltd. Şti. kurup sanat dünyasının perde arkasında çeşitli faaliyetlerini sürdürdü. Gökalp, hikâyelerinden birisi olan “Lanetli Anahtar: Cinlerin Gazabı”nın yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendi. Aynı zamanda oyuncu olarak da yer aldığı film 12 Ağustos 2016’da vizyona girdi ve Ağustos ayının en iyi gişe yapan Türk filmi olmayı başardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, filme, tek, başınıza, gitmeyin!,
Yorumlar
Haber Yazılımı