Haber Detayı
28 Haziran 2018 - Perşembe 12:22 Bu haber 1384 kez okundu
 
Güneş Yanığına koruyucu kalkan
Yaz mevsiminin gelmesiyle araç yüzeyinde güneşten oluşabilecek hasarlara karşı RestorFX, araçlarınızı kaliteli, hızlı, etkili ve uzun süre kalıcı en son teknolojilerle güçlü bir şekilde koruma altına alıyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Güneş Yanığına koruyucu kalkan

Güneşin ultraviyole (UV) ışınlarına maruz kalmanın insan cildine zarar verdiği yaygın bir bilgidir ancak bu güçlü ışınlar otomobil boyasını da oksitler, soldurur ve otomobilin zamanından önce eski ve yıpranmış görünmesini sağlar. Aracınızı, garajda, kapalı otoparkta veya yol üzerinde olmadığında gölgeli bir alanda tutarak, güneşten boyasına gelebilecek zararı önleyebilirsiniz.

Yaz mevsiminde yoğun güneşe maruz kalan araçların sahiplerine RestorFX, piyasadaki en iyi boya koruma sistemini sunuyor; boya renginin solmasını önceden önleyerek ve oksidasyon etkilerinden koruyarak aracınıza koruyucu kalkan oluşturuyor.

RestorFX’in UV ışınlarından korumaya yönelik geliştirilen son teknoloji uygulamalarıyla, aracınız her daim yeni görünüyor; iklim değişikliğinin etkisiyle özellikle son yıllarda yaygınlaşan “araçlardaki güneş yanıkları” problemi dahi sadece bir günde yok oluyor.

Araçlara yapılan periyodik bakımların dışında, değişen mevsim koşullarına göre de bakım yaptırılması gerekiyor. Yaz mevsiminin olumsuz etkilerinden kurtulmak için aracınıza RestorFX uzman elini değdirin; hasar almadan önce olası olumsuz etkilerden kurtulmuş olsun.

Dünyada bir çok ülkede, mucizevi, pratik ve ekonomik bir uygulama oluşuyla çokça tercih edilen RestorFX, pasta-cila ve polisaj gibi geçici çözümler yerine bir günde hasarları kalıcı olarak yok edip koruma sağlarken, araç boyasını ilk günkü parlaklığına kavuşturuyor. Böylelikle çizik tamiri ve güneş yanığı onarımı da yapılabiliyor.

Arabanız İlk Günkü gibi

Araç boyası hasar giderme ve restorasyon endüstrisinde çığır açan RestorFX, aracınıza zaman yolculuğu yaptırarak ilk günkü kalitesi ve parlaklığına kavuşturuyor; üstelik kısa bir sürede değerinin artmasını sağlıyor.

Kaynak: Editör: Muhammed Ali KELEŞ
Etiketler: Güneş, Yanığına, koruyucu, kalkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı