Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 15:22 Bu haber 1377 kez okundu
 
Marina'da Şenay LAMBAOĞLU
Alternatif pop tarzındaki yeni albümü “Rüyalarıma Gir”i çıkaran Şenay Lambaoğlu, 27 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.30’da Bodrum Yalıkavak Marina’da dinleyicileriyle buluşacak. Lambaoğlu konserinde, yeni albümünden parçaların da yer aldığı renkli bir repertuarı seslendirecek.
GÜNCEL Haberi
Marina'da Şenay LAMBAOĞLU

Yorumculuğunun yanı sıra şarkı yazarı kimliği ve özgün tarzıyla dikkat çeken Şenay Lambaoğlu’nun “Rüyalarıma Gir” adlı dördüncü stüdyo albümü Ada Müzik etiketi ile yayımlandı. Albümlerinde caz müziğiyle farklı türler arasında diyalog kurarak sesini geniş kitlelere duyuran sanatçının yeni albümünde yer alan tüm şarkıların sözü ve müziği kendisine ait.

 

“Rüyalarıma Gir”de alternatif pop tarzında, hareketli ve güçlü melodilere yer veren Şenay Lambaoğlu, Bodrum’da müzikseverlerle buluşacak. 27 Haziran 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da Yalıkavak Marina’da herkese açık olarak gerçekleşecek konserde sanatçıya; piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, saksafonda Serhan Erkol, bas gitarda Caner Üstündağ, davulda ise Erdem Göymen eşlik edecek.

Kaynak: Editör: Muhammed Ali KELEŞ
Etiketler: Marina'da, Şenay, LAMBAOĞLU,
Yorumlar
Haber Yazılımı