Haber Detayı
27 Haziran 2018 - Çarşamba 16:39 Bu haber 1014 kez okundu
 
Mutlu ve Stressiz bir yaşam için
Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 29 Haziran Cuma’yı “Stressiz Bir Yaşam için Yoga” günü ilan ediyor ve tüm misafirlerini Yoga Academy’nin önderliğinde dingin, sağlıklı ve huzur dolu bir deneyim yaşamaya davet ediyor!
YAŞAM Haberi
Mutlu ve Stressiz bir yaşam için

Yaz boyunca birbirinden keyifli sürprizleri, hediyeleri, çekilişleri, bol avantajlı kampanyaları ve etkinlikleriyle ağırladığı tüm misafirlerini, mevsimin keyfini doyasıya yaşamaya davet eden Kozzy AVM, sağlık ve dinginlik dolu yeni etkinliği ile yüzleri güldürüyor; Yoga Academy ile Stressiz Bir Yaşam için Yoga…

 

29 Haziran Cuma günü, Yoga Academy’nin önderliğinde gerçekleşecek olan Kozzy AVM Stressiz Bir Yaşam için Yoga atölyesi saat 17.00’de başlıyor. Her biri kendi alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek olan atölyede, Temel Nefesler, Vücut Çalıştırma Teknikleri, Gevşeme Teknikleri ile yoğun geçen senenin yorgunluğu geride bırakılacak.  

 

Kozzy AVM’nin ücretsiz olarak tüm ziyaretçileri için Yoga Academy ile beraber düzenlediği Stressiz Bir Yaşam için Yoga, 29 Haziran Cuma günü saat 17.00’de dingin ve mutlu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

 

Kaynak: Editör: Muhammed Ali KELEŞ
Etiketler: Mutlu, ve, Stressiz, bir, yaşam, için,
Yorumlar
Haber Yazılımı